Čtvrtek, 2 února, 2023
- Reklama -časopis
DomůBulvárSchwarzkopf Elite Model Look 2022 Slovensko zná své vítěze

Schwarzkopf Elite Model Look 2022 Slovensko zná své vítěze

Vyhlášení vítězů nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pro Slovenskou republiku se uskutečnilo 14.6. ve Zrcadlové síni Primaciálního paláce.

Elite Model Look je největší a nejprestižnější modelingová soutěž na světě. Každoročně od roku 1983 ji vyhlašuje světová modelingová agentura Elite Model Management.

Projekt, do kterého se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 65 zemí světa, zná jména slovenských vítězů na letošní rok. Stali se jimi Timea Smaržíková a Daniel Dospel. Vítězové budou reprezentovat svou zemi na světovém finále, které se bude po patnácti letech konat v Praze.

O výsledcích rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury, médií a partnerů projektu, kteří vítězům otevřeli bránu do světového modelingu. Porota byla složena například topmodelkou a ambasárorkou soutěže Schwarzkopf Elite Model Look Michaelou Kocianovou, módním fotografem Jakubem Gulyásem, či ředitelem soutěže a spolumajitelem agentur Elite Prague a Elite Bratislava Sašem Jánym. Ten o soutěži řekl: „Velice mě těší úroveň našich finalistů. Zároveň mám radost, že se nám podařilo uspět v souboji s městy jako New York, Qatar a Barcelona a přinést světové finále opět do Prahy. Jsem hrdý na to, že jako organizátoři soutěže pro Českou republiku a Slovensko jsme historicky nejúspěšnější zemí, co se týče počtu světových vítězek.“

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek